Türkiye’nin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Doktoru…

Dr. Ayşe ÖVÜL ERDOĞAN

06 Ekim 1982 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulunda tamamladıktan sonra Gaziantep Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini aldı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde üniversite eğitimine başladı. Ardından 2007 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak meslek hayatına devam etti. Asistanlık süresi içerisinde Avusturya’da Stolzalpe Ortopedi Hastanesinde diz ve kalça protez cerrahisi, kalça ultrasonu ve pediatrik kalça hastalıkları ile ilgili eğitim aldı. Uzman olduktan sonra 2014-2016 yılları arasında İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayarak Prof. Dr. Fahri Erdoğan ile birlikte çalışmaya başladı.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Bizi Özel Kılan Nedir?

Dr. Ayşe ÖVÜL ERDOĞAN ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nin kurucu doktorlarından olarak hizmetine devam etmektedir.

25Yıllık Deneyim
3418Başarılı Ameliyat
15Uzman Personel
3418Mutlu Hasta

Yorumlar

Ağrılarımdan Kurtuldum

Sayenizde Ağrılarımdan kurtuldum adeta yeniden doğdum Allah size uzun ömürler versin doktor bey. Bence Ayşe hanım en iyi ortopedi doktorlarından biri.

Başarılı Tedavi

Hocam saygılar sizin sayenizde hayata tekrar gelmiş gibi oldum ağrılardan beni kurtardınız çok teşekkürler başarılar dilerim.

En İyi Kalça Protezi Doktoru

Ben Kıbrıs’tan yazıyorum Ayşe hanım anneme kalça protezi ameliyatı yaptı bir yıl oldu çok memnunuz kişiliğiyle ilgisiyle mükemmel bir insan güvenebileceğiniz bir doktor tavsiye ediyorum.

Kalça Protezi Uzmanı

Değerli Hocam çift kalça kırığı olan sevgili annemi muhteşem bir ameliyat ile kısa sürede ayağa kaldırdı. Kendisine ve muhteşem ekibinin parçası olan sevgili Ata’ya minnettarım.

Diz Protezi Ameliyatı

Mucizeleri gerçekleştiren adam size minnettarız sayenizde annemiz (Havva Karaca) yürüyebiliyor artık. yürüteceğim dediniz sözünüzü tuttunuz. Başta siz ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

Ortopedi Alanında En İyisi

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim Dr. Ayşe hanımın sihirli ellerine sağlık eski ağrılarım geliyor aklıma geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu çok Allah kimseye yaşatmasın.

blank
blank